• Danışman-A-5001

    30 günlük seo danışmanlık hizmeti paketi

    Fiyat : $ 100

Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5001

Hizmet Süresi : 30 Gün

Ağırlıklı Kapsam : Site SEO | Rakip SEO | Danışman

Fiyat : 580,00 TL + KDV

Web sitenizin alt yapısı icelenir eksikleri tespit edilir. Kelimelerdeki rakiplerinizin durumları ve puan algoritmaları incelenir. Gerekli düzenlemeler ve rakip durumları ve etkileri haftalık olarak takip ve raporlama yapılır.

Danışmanlık hizmeti ile Çalışma Şekli:
Sitenizin alt yapı durumu arama motoru kurallarına göre incelenir. Teknik olarak yapılması gereken işlemler listesi hazırlanır. (kategori meta amp link inşaası sosyal bağlantılar harita rss vb)

Hedef kelimelerin : Ülke, Dil ve Arama motorları mevcut ilişkisi belirlenir. Yapılması gereken düzenlemeler bildirilir. İşlemler yapıldığında tekrar analiz ve kontroller yapılır.

Sitenizin içeriği ile ilgili analizler yapılır, ihtiyaçları belirlenir ve tarafınıza tavsiyeler ile birlikte bilgilendirme maili gönderilir.

Sitenizin İç ve dış bağlantı altyapısının yükselmeniz için en uygun hale getirilmesi için gerekli işlemler belirlenir. Düzenlemeden sorna tekrar analiz yapılır varsa eksiklikler tespit edilir.

Sitenizin mevcut puan toplama sistemi çıkarılır ve rakip puan durumu ile karşılaştırılır.

Gerekli yükselme algoritmaları ve puan toplama sistemleri ihtiyaçları ile ilgili uygulanması gereken işlemler raporu hazırlanır.

Sitenizin haftalık olarak gelişmeleri takip edilir ve bildirilir.

Unutmayın ki SEO sürekli güncellenen ve takip edilmesi gereken bir işlemler bütünüdür.

Ay sonunda sitenizin bir ay önceki durumu ve 30 gün sonundaki durumu arasındaki fark rapor edilir.(Paketleri aylık olarak devam ettiren müşterilerimiz için ikinci kademe işlemler uygulanır.)

Danışmanlık hizmeti içerisinde belirtilen ihtiyaçlar ( dizin sorgu kelime puan sosyal paylaşım moz değerli backlink ziyaret vs) müşteri tarafından sağlanır. Bu hizmet adından da anlaşılacağı gibi DANIŞMANLIK hizmetidir.

İster sitemizdeki paketlerden isterseniz dışardan gerekli işlemleri edinebilirsiniz. Ama mutlaka almadan önce hizmet ile ilgili analiz yapmamız için bizlere başvurun.

Danışmanlık hizmetimiz ile sitenize 1 ay içerisinde yapılabilecekler ve sitenizi 1 ay içerisinde olabilecek en üst seviyeye getirebilmek için işlemler yapılır.

Danışmanlık hizmetini 1 yıllık almanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde sitenizin uzun ömürlü ve kararlı bir puan sistemine girmesini sağlayabiliriz . 1 Aylık paketler hizmetimizin kalitesini test etmeniz ve ödemelerinizi daha küçük parçalar halinde yapmanız amacı ile hazırlanmış paketlerdir. Aylık olarak alınan paketlerde ikinci aydan itibaren ikinci kademe işlemler uygulanır. Bu işlemler arasında organik ziyaret sosyal sinyaller güvenli backlink işlemleri ile ilgili destekler de mevcuttur.

Danışmanlık hizmetlerine ek olarak puan sistemi konusunda da destek isterseniz DANIŞMANLIK ve DESTEK paketlerini inceyebilirsiniz.

Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5001
Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5001
Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5001
Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5001
site yükseltme

web sitesi projelerinizde en kaliteli SEO hizmetlerimiz ile ilgili sizi bilgilendirelim.

SEO UZMANI

Google da ilk sırada çıkmak

Google SEO hakkında bilgi sahibi olmak için google kurallarını inceleyebilirsiniz.

Google da ilk sırada çıkmak

Siz de reklam masraflarınızdan şikayetçi iseniz seo uzmanı hizmetlerimize bir göz atın. Sizin için Sitenizi ve rakip siteleri inceleyip en uygun yol haritasını çıkaralım. Google da ilk sayfada bir çok kelimeniz için çalışma yapalım. Profesyonel SEO Hizmelerimizden memnun kalmazsanız koşulsuz iade garantisi veriyoruz.

Alexa Sıralama Yükseltme

Web sitenizin Alexa Sıralamasını yükseltip daha hızlı indexlenmesini sağlayabiliriz. Bu sayede siteniz bir çok sorgu ve dizin sitesinin ilgisini çeker ve sıralamalarda daha çok puan alır

Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5001

30 günlük seo danışmanlık hizmeti paketi

Aylık SEO Danışmanlık Paketi Danışman-A-5001

30 günlük seo danışmanlık hizmeti paketi Danışman-A-5001 ile sitenizin seo işlemleri tarafımızdan seo uzmanlarımızca güncel olarak takip edilsin

30 günlük seo, 1 aylık seo, aylık seo danışmanlık, Danışman-A-5001, aylık güncel seo, aylık kurumsal seo danışmanlık, kurumsal seo paketi, kurumsal seo danışman paketi, seo, seo paketi, aylık seo analiz, aylık rakip analiz, seo danışmanı aylığı,

Fer Grup İletişim

Adres

Aydınlıkevler / Altındağ / ANKARA

Mesaj Gönder
Başarılı! En kısa sürede iletişim kuracağız.
Hata! Daha sonra tekrar deneyin.